Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym
Billboardy 12m², Super Boardy 18m², Mega Boardy 48m², Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m², Super Board 18m², Mega Board 48m², Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe

Sponsoring

Sponsoring to forma marketingu, w której jedna firma finansowo wspiera wydarzenie, projekt, zespół sportowy lub inną inicjatywę, w zamian za korzyści związane z promocją swojej marki. Sponsoring obejmuje udostępnienie środków finansowych, produktów lub usług w zamian za eksponowanie logo lub nazwy firmy podczas wydarzenia. Jest to strategia, która pozwala firmie budować świadomość marki, zyskiwać pozytywny wizerunek oraz nawiązywać korzystne relacje z grupą docelową.

Nasza filozofia sponsoringu opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta i tworzeniu partnerskich relacji, które przynoszą korzyści obu stronom.

Posiadanie przez firmę znacznej ilości nośników reklamowych, pozwala na skuteczną promocję sponsorowanych wydarzeń. Także jesteśmy zintegrowani z lokalnymi społecznościami, co pozwala nam wspierać wydarzenia i inicjatywy o znaczeniu lokalnym, wzmacniając więź między marką a lokalną społecznością.