Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym
Billboardy 12m², Super Boardy 18m², Mega Boardy 48m², Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m², Super Board 18m², Mega Board 48m², Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe

Billboardy Koszalin

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem billboardów w Koszalinie.

Posiadamy szeroki wybór nośników w każdej części Koszalina. Tablice 12 m² oraz 18 m² rozmieszczone przy osiedlach, szkołach, centrach handlowych, przy głównych ulicach, jak i pobocznych. W centrum miasta oraz na obrzeżach miasta.

Dotrzemy do każdego Twojego Klienta.

Naszym głównym atutem jest własna sieć nośników reklamowych, dzięki której jesteśmy liderem na rynku outdoorowym w regionie środkowopomorskim. W tym roku zwiększyliśmy liczbę nośników reklamowych, co pozwala nam na jeszcze większą skuteczność naszych kampanii. W cenie oferujemy nie tylko wynajem powierzchni reklamowej, ale także wydruk i wyklejenie tablicy oraz możliwość przygotowania projektu graficznego.

Firma Ad.Media Consulting gwarantuje najlepszą jakość usług. Dziennie wynajem naszych standardowych billboardów to koszt od 26-29zł. To idealna okazja, aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców z reklamą swojego produktu lub usługi.

Nasza oferta to nie tylko najlepsza cena, ale również skuteczność – każdy nośnik reklamowy jest widziany przez ok. 12 000 osób dziennie.

Oferty oraz rozmiary billboardów w Koszalinie:

– Billboardy standardowe i premium – 504cm x 238cm

– Billboardy premium – 6m x 3m

– Billboardy premium – 580cm x 300cm

– Mega Board – 12m x 4m

– Siatka wielkoformatowa

– Citylighty

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoją reklamę na naszych billboardach.

Billboardy Koszalin
Billboardy Koszalin
Billboardy Koszalin