Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym billboardy 12m2, Super Boardy 18m2, Mega Boardy 48m2, Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m2, Super Board 18m2, Mega Board 48m2, Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe.

Billboardy Koszalin

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem billboardów w Koszalinie.

Nasza firma jest liderem rynku outdoorowego w regionie środkowopomorskim i gwarantuje najlepszą jakość usług. Dzienne wynajem naszych billboardów to koszt od 21-29zł. To idealna okazja, aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców z reklamą swojego produktu lub usługi. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoją reklamę na naszych billboardach.

W Ad.Media Consulting mogą Państwo skorzystać z usług marketingowych, reklamowych i PR. Nasi specjaliści oferują wsparcie w kształtowaniu wizerunku marki lub firmy.

Naszym głównym atutem jest własna sieć nośników reklamowych, dzięki której jesteśmy liderem na rynku outdoorowym w regionie środkowopomorskim. W tym roku zwiększyliśmy liczbę nośników reklamowych, co pozwala nam na jeszcze większą skuteczność naszych kampanii. W cenie oferujemy nie tylko wynajem powierzchni reklamowej, ale także wydruk i wyklejenie tablicy lub wywieszenie plakatu, a także przygotowanie projektu graficznego. Oprócz reklamy outdoorowej, proponujemy także usługi PR oraz organizację imprez i eventów, w tym targów, koncertów, szkoleń i innych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko najlepsza cena, ale również skuteczność – każdy nośnik reklamowy jest widziany przez ok.12 000 osób dziennie.

 

Billboardy Koszalin
Billboardy Koszalin
Billboardy Koszalin