Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym
Billboardy 12m², Super Boardy 18m², Mega Boardy 48m², Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m², Super Board 18m², Mega Board 48m², Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe

Billboardy Słupsk

Ad.Media Consulting oferuje usługi z zakresu marketingu, reklamy i public relations, zajmując się m.in. kształtowaniem wizerunku firmy i osób w mediach oraz w komunikacji bezpośredniej. Specjalizuje się w organizacji kampanii reklamowo-promocyjnych z wykorzystaniem własnej sieci nośników reklamowych i posiada duży udział rynku outdoorowego w regionie środkowopomorskim.

Nasza firma jest liderem rynku outdoorowego w regionie środkowopomorskim i oferuje możliwość zamieszczenia reklamy na nośnikach reklamowych zlokalizowanych w dogodnych i widocznych miejscach.

Oferujemy szeroki wybór billboardów o uniwersalnych wymiarach, zaprojektowanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Tablice w Słupsku są rozmieszczone w różnych strategicznych punktach miasta.

Oferty oraz rozmiary billboardów w Słupsku:
– Billboardy standardowe i premium – 504cm x 238cm
– Billboardy premium – 6m x 3m

Zapytaj o ofertę i zareklamuj się na naszych billboardach.

W cenie oferujemy nie tylko wynajem powierzchni reklamowej, ale także wydruk i wyklejenie tablicy oraz możliwość przygotowania projektu graficznego.

Najskuteczniejsza reklama w regionie!

Billboardy Słupsk
Billboardy Słupsk
Billboardy Słupsk