Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym billboardy 12m2, Super Boardy 18m2, Mega Boardy 48m2, Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m2, Super Board 18m2, Mega Board 48m2, Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe.

Billboardy Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu billboardów w Gorzowie Wielkopolskim. Nasza firma jest liderem rynku outdoorowego w regionie środkowopomorskim i oferuje możliwość zamieszczenia reklamy na naszych nośnikach reklamowych, zlokalizowanych w dogodnych i widocznych miejscach. Oferujemy szeroki wybór billboardów o uniwersalnych wymiarach, zaprojektowanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie nasze bilboardy są wyposażone w wytrzymałe powłoki lakiernicze, odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych, co pozwala na długotrwałe wykorzystywanie reklamy.

W naszej ofercie wynajmu billboardów w Gorzowie Wielkopolskim znajdują się:

● Billboardy standardowe i premium – 504cm x 238cm
● Billboardy premium – 6m x 3m
● Billboardy premium – 580cm x 300cm
● Mobil reklamowy – 504cm x 238cm x 2 strony