Oferujemy efektywny wynajem około 200 billboardów, doskonale zlokalizowanych w strategicznych punktach miast między innymi: Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Świdwin i ich otoczeniu.

Wynajem billboardów

Email

biuro@admedia-consulting.pl

Telefon

+48 94 71-70-555

Koszalin

Ul. Piłsudskiego 28

Ad.Media Consulting

Nasza oferta to ponad 200 różnorodnych nośników reklamowych, w tym billboardy 12m2, Super Boardy 18m2, Mega Boardy 48m2, Citylighty i Siatki Wielkoformatowe. Odkryj efektywną promocję!

Wynajem Billboardów

Posiadamy ok. 200 nośników reklamowych m.in. Billboardy 12m2, Super Board 18m2, Mega Board 48m2, Citylighty oraz Siatki Wielkoformatowe.

Billboardy Szczecinek

Oferujemy wynajem billboardów jak również usługi projektowe, wydruk oraz montaż reklamy w Szczecinku. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły naszej oferty i ceny. Z przyjemnością pomożemy w promocji Twojej firmy w Szczecinku.

NASZE NOŚNIKI NA WYNAJEM W SZCZECINKU:

● Billboardy standardowe i premium – 504cm x 238cm
● Billboardy premium – 6m x 3m
● Billboardy premium – 580cm x 300cm
● Mobil reklamowy – 504cm x 238cm x 2 strony

Wynajem billbordów w Szczecinku

Ad.Media Consulting oferuje profesjonalne usługi z zakresu marketingu, reklamy i public relations w Szczecinku. Doradzamy w kształtowaniu wizerunku firm i osób w mediach oraz w komunikacji bezpośredniej. Organizujemy skuteczne kampanie reklamowe i public relations z wykorzystaniem własnej sieci nośników reklamowych, którą stale rozwijamy.

Nasze ceny są konkurencyjne, a liczba kontaktów przy każdym nośniku wynosi ok. 12 000 dziennie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty.

 

Dlaczego warto wybrać nas?

Firma Ad.Media Consulting oferuje profesjonalną i skuteczną organizację kampanii reklamowych w danej miejscowości. Posiada własną sieć nośników reklamowych, która obejmuje ok. 200 nośników, w tym billboardy standardowe i premium, super boardy, mega boardy oraz citylighty, co pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Warto wybrać Ad.Media Consulting, ponieważ jest liderem na rynku outdoorowym w regionie środkowopomorskim i posiada duży udział w rynku reklamy zewnętrznej w województwach: Zachodniopomorskim, Lubuskim i Pomorskim, co pozwala na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów.